Prodáváte také maloobchodně ?

Neprodáváme. Prodej je výhradně zajištěn prostřednictvím našich obchodních partnerů. Jejich seznam je zde

Pokud se zaregistruji jako prodejce, kdy mi nastavíte velkoobchodní ceny ?

Velkoobchodní ceny se vám aktivují ihned po registraci. Po prvním přihlášení tak již uvidíte u každého zboží vaši nákupní cenu a zároveň doporučenou maloobchodní cenu, která je označena jako "Nepřihlášený zákazník:"

Je možné nám zaslat vzorník látek ?

Všem novým prodejcům zašleme s prvním zbožím vzorník látek a výplně. Víme, že jsou tyto informace pro vás důležité a zákazníci se rádi podívají.

Za jak dlouho nám bude dodáno objednané zboží ?

Zboží, které je skladem odesíláme nejpozději následující den. Zboží, které je třeba vyrobit, zejména produkty značky Petee dodáme po vyrobení. Doba dodání se odvíjí od velikosti objednávky a sezóny. Obvykle expedujeme do pěti pracovních dnů. Pokud je plná výroba, dodací doba se může citelně prodloužit. V případě prvozávozu vaší prodejny tedy doporučujeme raději se předzásobit a následně průběžně doplňovat sklad.

Poskytujete XML feed ?

Ano, XML feedy poskytujeme standardně. Po registraci a přihlášení do vašeho velkoobchodního účtu se vám v horním menu zobrazí proklik na stránku "XML FEEDY"

Můžeme použít fotky a bannery z vašeho webu ?

Samozřejmě. Po registraci všechny informace z našich stránek můžete použít. Navíc vám zašleme odkazy na fotobanku, kde jsou fotografie ve vysokém rozlišení, reklamní bannery, loga.

V případě, že budete potřebovat upravit banner do jiného rozměru, napište nám na velkoobchod@chlupatymazel.cz

Reklamní bannery vám upravíme a zašleme. Tyto služby jsou pro naše obchodní partnery zcela zdarma.