O nás

Jsme česká rodinná firma, která se specializuje na ruční výrobu a design luxusních a funkčních výrobků pro vaše domácí mazlíčky. Všechny výrobky v našem sortimentu, který zahrnuje pelechy, autosedačky, nosítka, matrace atd. si navrhujeme a vyrábíme sami.

S výrobou samotnou je spojeno nejen samotné šití produktu, ale také výběr látek v zahraničí, návrh designu nebo třeba výroba prototypů. Všechny své dodavatele materiálů pečlivě vybíráme a veškeré materiály nakupujeme v EU. Materiály a výplně, které používáme při výrobě našich produktů, jsou certifikovány standardem Oeko-Tex.

Tato certifikace zaručuje, že produkty neobsahují žádné škodlivé chemikálie a splňují přísné ekologické normy. Důraz je kladen i na udržitelnou výrobu s minimální spotřebou vody a energie, což přispívá k ochraně životního prostředí.

Začali jsme v roce 2019 s jednoduchým cílem. Potřebovali jsme pelíšek pro štěně rodičů, malou Kelly. Nabídka v obchodech nás tehdy neoslovila. Použité látky nebyly kvalitní, vzory tuctové a zpracování samotné špatné, většinou dovoz z Asie. My spíše chápali pelíšek pro psa nejen jako místo spánku, ale také designový doplněk každé domácnosti.

Jelikož se manželka zabývala ruční výrobou od mládí, má vzdělání v oboru, smysl pro design a šití v krvi, napadlo nás zkusit pelíšek vyrobit. Ano, ten první dopadl hrozně a byl vlastně nepoužitelný, ale jako správný tvrdohlavý kozoroh to nevzdala. Za dva dny měla Kelly pelíšek jako z katalogu a má jej vlastně dodnes.

S hrdostí tak nyní vyrábíme veškerý sortiment značek Petee® přímo v České republice, u nás v Ostravě. Za tu dobu jsme vyrobili několik desítek tisíc produktů. Každý produkt je pečlivě ručně vyroben s láskou k detailu, abychom splnili nejen vaše očekávání, ale i potřeby vašich miláčků. Věříme, že každý mazlíček si zaslouží jen to nejlepší, a proto se zaměřujeme na nabídku produktů, které kombinují estetiku, funkčnost a bezpečnost.

Značka Petee® je ochrannou známkou

Děkujeme vám za vaši důvěru.