Jsme hrdí na to, že jsme měli příležitost spolupracovat s některými skvělými lidmi a týmy na velmi zajímavých projektech. Jedním z nejvýznamnějších projektů, na kterých jsme se podíleli, byla výroba speciálních pelíšků pro české umělkyně Danielu a Lindu Dostálkovy.

Toto úžasné duo své umělecké díla vystavovalo v Galerii moderního umění v Paříži, Centre Pompidou. Spolupráce s nimi na výrobě pelíšků pro jejich výstavu byla pro nás skutečně nevšední zkušeností. Bylo pro nás ctí, že jsme mohli přispět k úspěchu této prestižní výstavy a pomoci sestrám Dostálkovým vytvořit dokonalé prostředí pro prezentaci jejich uměleckých děl.

Jsme velmi vděční za tuto příležitost spolupracovat s tak vynikajícími umělkyněmi a těšíme se na další projekty, které nám umožní spolupracovat s podobně talentovanými lidmi. Naše firma je pyšná na to, že může být součástí takových výjimečných projektů a že můžeme přispět k úspěchu talentovaných umělců.

Jsme hrdí na to, že jsme se mohli podílet na dalším úžasném projektu, který nám umožnil spolupracovat s jednou z nejznámějších kosmetických značek na trhu - SIMPL THERAPY. Výroba cestovních taštiček na kosmetické výrobky byla pro nás velkou výzvou a zároveň neuvěřitelnou příležitostí pro rozšíření naší zkušeností.

Taštičky jsou nyní k dispozici v prodejnách kosmetických výrobků DOUGLAS a jsou velmi oblíbené mezi zákazníky. Bylo pro nás skutečně potěšením, že jsme mohli přispět k úspěchu této známé kosmetické značky a pomoci jí při prezentaci a prodeji svých produktů.

Jsme rádi, že jsme mohli být součástí tohoto projektu a těšíme se na další spolupráci s SIMPL THERAPY a dalšími renomovanými značkami. Naše firma je připravena přijmout jakoukoli výzvu a zabezpečit, aby výsledný produkt byl kvalitní, efektivní a atraktivní pro zákazníky.