Autosedačka pro psy DUO Green s vyměnitelným vodítkem - Velikost autosedačky: 100cm x 40cm

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5(1)Počet hvězdiček je 5 z 5
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

1 890 Kč
Orientační doba výroby 9 prac. dnů (dle vytížení výroby)
ks
Petee

Autosedačky pro psa značky Petee jsou ručně výrobeny v ČR. a jsou vyráběny ve třech velikostech buď pro jednoho pejska, nebo pro více pejsků. Autosedačka DUO Green je vhodná zejména pro malá plemena psů. Jsou ušity z pevné, voděodolné tkaniny. Uvnitř autosedačky je vždy matrace s odnímatelným potahem na zip, která je i na zadní straně, také na zip. Obě matrace lze vyjmout a autosedačku pohodlně vyprat. Přední a boční části jsou vyplněny 100% hypoalergenním dutým vláknem. Dle velikosti sedačky je uvnitř jedno vodítko, dvě vodítka nebo tři vodítka, které lze vyměnit. Zároveň je možné, například v případě rozkousání, dokoupit náhradní vodítko. Více

Autosedačky pro psa značky Petee jsou ručně výrobeny v ČR. a jsou vyráběny ve třech velikostech buď pro jednoho pejska, nebo pro více pejsků. Autosedačka je vhodná zejména pro malá plemena psů. Jsou ušity z pevné, voděodolné tkaniny. Uvnitř autosedačky DUO Green je vždy matrace s odnímatelným potahem na zip, která je i na zadní straně, také na zip. Obě matrace lze vyjmout a autosedačku pohodlně vyprat. Přední a boční části jsou vyplněny 100% hypoalergenním dutým vláknem. Dle velikosti sedačky je uvnitř buď jedno vodítko, dvě vodítka nebo tři vodítka. Níže v textu jsou uvedeny rozměry všech velikostí.

Dle velikosti sedačky je uvnitř buď jedno vodítko, dvě vodítka nebo tři vodítka, které lze vyměnit. Zároveň je možné, například v případě rozkousání, dokoupit náhradní vodítko !

Na zádech autosedačky jsou našity popruhy na provlečení bezpečnostního pásu. Zároveň je každá autosedačka pro pejska vybavena v horní části dalším nastavitelným popruhem pro uchycení kolem opěrky hlavy na sedadle.
Uvnitř autosedačky je všito nastavitelné vodítko s karabinou pro uchycení vašeho mazlíčka. Nezapomeňte, že by váš pejsek měl mát při cestování bezpečnostní postroj, který můžete zakoupit také u nás, a to ZDE

Autosedačky pro psy značky Petee lze prát beze strachu z deformace nebo zničení v pračkách při 30 ° C. Autosedačka pro psy si díky kvalitní ruční výrobě drží svůj tvar i po vyprání. I při každodenním používání je velmi snadné udržet autosedačku čistou, jelikož na ní neulpívá srst a malé nečistoty se snadno uvolní měkkým hadříkem s čisticím prostředkem.

Autosedačka pro psy 50cm x 40cm Autosedačka pro psy 70cm x 40cm Autosedačka pro psy 100cm x 40cm
hloubka 40cm hloubka 40cm hloubka 40cm
šířka 50cm šířka 70cm šířka 100cm
výška zadní strany 37cm výška zadní strany 37cm výška zadní strany 37cm
výška přední a bočních stran 18cm výška přední a bočních stran 18cm výška přední a bočních stran 18cm
počet vodítek 1ks počet vodítek 2ks počet vodítek 3ks
popruh na zadní opěrky hlavy ANO popruh na zadní opěrky hlavy ANO popruh na zadní opěrky hlavy ANO
délka vodítka 30cm - 55cm délka vodítka 30cm - 55cm délka vodítka 30cm - 55cm

Údržba :

  • praní do max. 30 ° C
  • nepoužívat bělící prostředky
  • nepoužívat avivážní prostředky
  • nežehlit
  • po vyprání zavěsit a nechat volně proschnout