🎄 V případě uskutečnění objednávky můžete využít slevový kupon na produkty značky PETEE ve tvaru  MARTA20 na 20% slevu 🎄

Pelech pro psy Dandilion - Velikost pelíšku: 80cm x 70cm / L, Uvnitř pelíšku: Matrace

Novinka Jsme výrobci
123 bodů do věrnostního systému Záruka 5 let Jsme výrobci značky Petee
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

1 235 Kč
Bez garance dodání do Vánoc. Můžete ale uplatnit kupon na 20% ve tvaru MARTA20
ks
Petee

Pelíšek Dandilion je krásný pelech pro psa, který je ručně vyráběn na zakázku. Naše látka s jarním květinovým vzorem je voděodolná a hypoalergenní výplň poskytuje pohodlí a zdravé prostředí pro vašeho psa. Nabízíme několik velikostí, aby vyhovovaly téměř všem plemenům psů. Na látce nelpí srst, což znamená, že udržování čistoty je velmi snadné. Pelíšek Dandilion má odnímatelný polštář, což usnadňuje jeho údržbu. Kromě toho nabízíme také variantu s molitanovou matrací, jejíž potah je také snímatelný. Každý pelech pro psa je ručně vyroben. Vašemu psu tak můžete poskytnout dokonalé místo k odpočinku, které bude vypadat skvěle a bude plné pohodlí. Více

Pelíšek Dandilion je krásný pelech pro psa, který je ručně vyráběn na zakázku. Naše látka s jarním květinovým vzorem je voděodolná a hypoalergenní výplň poskytuje pohodlí a zdravé prostředí pro vašeho psa. Nabízíme několik velikostí, aby vyhovovaly téměř všem plemenům psů. Na látce nelpí srst, což znamená, že udržování čistoty je velmi snadné. Pelíšek Dandilion má odnímatelný polštář, což usnadňuje jeho údržbu. Kromě toho nabízíme také variantu s molitanovou matrací, jejíž potah je také snímatelný. Každý pelech pro psa je ručně vyroben. Vašemu psu tak můžete poskytnout dokonalé místo k odpočinku, které bude vypadat skvěle a bude plné pohodlí.

Pelíšek pro psa Petee Dandilion je ušitý z luxusní, velmi pevné, voděodolné tkaniny s krásným orientálním vzorem. K dispozici je v několika velikostech. Všechny rohy jsou prošity a stejně tak celý horní obvod pelíšku, aby držel tvar i po vyprání. Pelíšek Petee Dandilion má odnímatelný samostatný polštář, který usnadňuje jeho údržbu. Vnitřní velikost pelíšku je o cca 5cm menší z každé strany.

Pelíšek Petee Dandilion je voděodolný, vyroben je z velice pevného materiálu a ručně plněn 100% polyesterovým hypoalergenním dutým vláknem. Díky tomu je lehký, snadno přenosný a dobře schne po vyprání. I přesto vydrží extrémní použití.

Všechny pelíšky značky Petee lze prát beze strachu z deformace nebo zničení v pračkách při 30 ° C. Pelíšek Petee Dandilion si díky kvalitní ruční výrobě drží svůj tvar i po vyprání.

I při každodenním používání je velmi snadné jej udržet čistý, jelikož na něm srst neulpívá a malé nečistoty se snadno uvolní měkkým hadříkem s čisticím prostředkem.

Údržba :

  • praní do max. 30 ° C
  • nepoužívat bělící prostředky
  • nepoužívat avivážní prostředky
  • nežehlit
  • po vyprání zavěsit a nechat volně proschnout