Pelech pro psy Mandala Pink - Velikost pelíšku: 50cm x 40cm / XS, Uvnitř pelíšku: Matrace

Jsme výrobci
89 bodů do věrnostního systému Záruka 5 let Jsme výrobci značky Petee

Náhradní produkt

Rychlé info Jsme výrobci
Pelech pro psy MandalaPelech pro psy Mandala

Pelech pro psy Mandala

Orientační doba expedice 9 prac. dnů
od 890 Kč
Ručně vyráběný, nádherný pelíšek pro psa v orientálním barevném stylu. Luxusní látka s úžasným vzorem podtrhuje jedinečnost. Pelíšek pro…
Petee

Ručně vyráběný, nádherný pelíšek pro psa v barevném stylu. Luxusní látka s úžasným vzorem podtrhuje jedinečnost. Pelíšek pro psa Petee Mandala Pink je ušitý z luxusní, velmi pevné, voděodolné tkaniny s krásným vzorem. Více

Kód produktu: PETEE2021200 Doprava a platba

Produkt již není v nabídce

Ručně vyráběný, nádherný pelíšek pro psa v orientálním barevném stylu. Luxusní látka s úžasným vzorem podtrhuje jedinečnost.

Pelíšek pro psa Petee Mandala Pink je ušitý z luxusní, velmi pevné, voděodolné tkaniny s krásným orientálním vzorem. K dispozici je v několika velikostech. Všechny rohy jsou prošity a stejně tak celý horní obvod pelíšku, aby držel tvar i po vyprání. 

Pelíšek Petee Mandala Pink je voděodolný, vyroben je z velice pevného materiálu a ručně plněn 100% polyesterovým hypoalergenním dutým vláknem. Díky tomu je lehký, snadno přenosný a dobře schne po vyprání. I přesto vydrží extrémní použití.

Všechny pelíšky značky Petee lze prát beze strachu z deformace nebo zničení v pračkách při 30 ° C. Pelíšek Petee Mandala Pink si díky kvalitní ruční výrobě drží svůj tvar i po vyprání.

I při každodenním používání je velmi snadné jej udržet čistý, jelikož na něm srst neulpívá a malé nečistoty se snadno uvolní měkkým hadříkem s čisticím prostředkem.

Údržba :

  • praní do max. 30 ° C
  • nepoužívat bělící prostředky
  • nepoužívat avivážní prostředky
  • nežehlit
  • po vyprání zavěsit a nechat volně proschnout