Pelíšek pro kočky CAT Antracit - Velikost pelíšku: 80cm x 70cm / L, Uvnitř pelíšku: Polštář

Jsme výrobci
118 bodů do věrnostního systému Záruka 5 let Jsme výrobci značky Petee
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Polštář

1 185 Kč
Orientační doba expedice 9 prac. dnů
ks
Petee

Na zakázku vyráběný pelíšek CAT pro všechny náročné kočky. Vybrat si můžete z několika velikostí. Je na zakázku vyroben z kvalitní voděodolné látky, na které nelpí chlupy. Všechny rohy jsou ručně prošity, aby držely tvar i po vyprání. Pelíšek má odnímatelný samostatný polštář, který usnadňuje jeho údržbu. Více

Kód produktu: PETEE2021227 Doprava a platba

Na zakázku vyráběný pelíšek CAT pro všechny náročné kočky. Vybrat si můžete z několika velikostí. Je na zakázku vyroben z kvalitní voděodolné látky, na které nelpí chlupy. Všechny rohy jsou ručně prošity, aby držely tvar i po vyprání. Pelíšek má odnímatelný samostatný polštář, který usnadňuje jeho údržbu.

Pelíšek pro kočky CAT je ušitý z luxusní, velmi pevné, voděodolné tkaniny s krásným vzorem. K dispozici je v několika velikostech. Všechny rohy jsou prošity a stejně tak celý horní obvod pelíšku, aby držel tvar i po vyprání. Pelíšek CAT má odnímatelný samostatný polštář, který usnadňuje jeho údržbu. Vnitřní velikost pelíšku je o cca 5cm menší z každé strany.

Pelíšek CAT je voděodolný, vyroben je z velice pevného materiálu a ručně plněn 100% polyesterovým hypoalergenním dutým vláknem. Díky tomu je lehký, snadno přenosný a dobře schne po vyprání. I přesto vydrží extrémní použití.

Všechny pelíšky značky Petee lze prát beze strachu z deformace nebo zničení v pračkách při 30 ° C. Pelíšek CAT si díky kvalitní ruční výrobě drží svůj tvar i po vyprání.

I při každodenním používání je velmi snadné jej udržet čistý, jelikož na něm srst neulpívá a malé nečistoty se snadno uvolní měkkým hadříkem s čisticím prostředkem.

Údržba :

  • praní do max. 30 ° C
  • nepoužívat bělící prostředky
  • nepoužívat avivážní prostředky
  • nežehlit
  • po vyprání zavěsit a nechat volně proschnout