Sme výrobci značky Petee®

Ručná výroba v ČR, záruka 5 rokov, prepracovaný dizajn, certifikované látky aj hypoalergénna výplň. To je Petee®.

Autosedačky pre psov Petee®

6 farebných variantov, ručné práce, odnímateľné matrace na zips. Všetko presne sedí. 5 rokov záruka, dvojité stehy a výstupná kontrola každého kusu.

Ekologické hračky od Petee®

Česká ručná výroba, kvalitné prírodné materiály, bukové drevo z Beskýd🌲. Kvalitné, pekné a české, vyrábané lokálnym a udržateľným spôsobom.

Lízacie podložky Soda Pup

Lízacie podložky a hračky Soda Pup dovážame do ČR a SK vďaka ich vysokej odolnosti a kvalitnému spracovaniu. Tieto produkty z USA sú extrémne odolné.

Pelíšek pro psa je nejen důležitým zázemím pro vašeho pejska. Má být také funkční, kvalitně zpracovaný a designově propracovaný. V dnešní době je těžké vybrat si z velké nabídky pelíšků. Právě proto se chceme odlišovat. Jdeme svou cestou, kde klademe důraz na kvalitní materiály a propracovaný design všech pelíšků pro psy značky Petee. Všechny produkty tak navrhujeme sami. Vybíráme látky, jejich barevné kombinace, výplně. Veškeré materiály, které používáme jsou zdravotně nezávadné, certifikované a jsou původem z EU.

Pelíšky značky Petee nejsou výsledkem rychlé výrobní linky. Každý pelíšek je vyroben pouze pro vás, na zakázku. Každý kus kontrolujeme, švy jsou pevné, několikrát prošité. Látky k výrobě pelíšků používáme pouze certifikované, původem z EU. Pelíšky zároveň plníme 100% hypoalergenním dutým vláknem. Nepoužíváme žádné odřezky nebo zbytky. Dno pelíšku je standardně vyrobeno ze stejně kvalitní látky, jako pelíšek. Tedy žádná geotextilie. Stále zároveň pracujeme na designu a zpracování. Pořád je co vylepšovat. Právě proto se nebojíme poskytnout 5letou záruku, která je u pelíšků značky Petee standardem.

Věříme, že i vás osloví pelíšky české značky Petee a stanete se jeho majitelem, stejně jako tisíce dalších zákazníků.