🎄 V prípade uskutočnenia objednávky môžete využiť zľavový kupón na produkty značky PETEE v tvare MARTA20 na 20% zľavu 🎄

Pelech pro psy Flowers Black - Velikost pelíšku: 50cm x 40cm / XS, Uvnitř pelíšku: Matrace

Jsme výrobci
77 bodov do vernostného systému Záruka 5 let Jsme výrobci značky Petee
Varianta neexistuje

EUR 38,60
Bez garancie dodania do Vianoc Môžete však uplatniť kupón na 20% v tvare MARTA20
ks
Petee

Na zákazku vyrábaný krásny pelech v kombinácii kvetinového vzoru a čiernej je veľmi vkusný a príjemný na pohľad. Je na zakázku vyroben z kvalitní voděodolné látky, na které nelpí chlupy. Pelíšek Flowers Black má odnímatelný samostatný polštář, který usnadňuje jeho údržbu. viac

Na zákazku vyrábaný krásny pelech v kombinácii kvetinového vzoru a čiernej je veľmi vkusný a príjemný na pohľad. Je na zakázku vyroben z kvalitní voděodolné látky, na které nelpí chlupy. Pelíšek Flowers Black má odnímatelný samostatný polštář, který usnadňuje jeho údržbu.

Pelíšek Flowers Black je voděodolný, vyroben je z velice pevného materiálu a ručně plněn 100% polyesterovým hypoalergenním dutým vláknem. Díky tomu je lehký, snadno přenosný a dobře schne po vyprání. I přesto vydrží extrémní použití.

Všechny pelíšky značky Petee lze prát beze strachu z deformace nebo zničení v pračkách při 30 ° C. Pelíšek Flowers Black si díky kvalitní ruční výrobě drží svůj tvar i po vyprání.

Při každodenním používání je velmi snadné jej udržovat čistý, jelikož na něm srst neulpívá a malé nečistoty se snadno uvolní měkkým hadříkem, čisticím prostředkem a barva je trvanlivá.

Údžba :

  • praní do max. 30 ° C
  • nepoužívat bělící prostředky
  • nepoužívat avivážní prostředky
  • nežehlit
  • po vyprání zavěsit a nechat volně proschnout