Naše výhody

Výroba českých pelíšků pro psy značky Petee

Veškeré produkty značky Petee šijeme přímo u nás. Nejsme žádná pásová výroba, která chrlí tisíce kusů denně. Jsme rodinná firma, která dbá na precizní zpracování i neotřelý design. To je deviza, kterou naši zákazníci hledají. Nákupem tak podporujete českou značku.

Pelíšek pro psa je nejen důležitým zázemím pro vašeho pejska. Má být také funkční, kvalitně zpracovaný a designově propracovaný. V dnešní době je těžké vybrat si z velké nabídky pelíšků. Právě proto se chceme odlišovat. Jdeme svou cestou, kde klademe důraz na kvalitní materiály a propracovaný design všech pelíšků pro psy značky Petee. Všechny produkty tak navrhujeme sami. Vybíráme látky, jejich barevné kombinace, výplně. Veškeré materiály, které používáme jsou zdravotně nezávadné, certifikované a jsou původem z EU.

Každý pelíšek je vyroben pouze pro vás, na zakázku. Každý kus kontrolujeme, švy jsou pevné, několikrát prošité. Látky k výrobě pelíšků používáme pouze certifikované, původem z EU. Pelíšky zároveň plníme 100% hypoalergenním dutým vláknem. Nepoužíváme žádné odřezky nebo zbytky. Dno pelíšku je standardně vyrobeno ze stejně kvalitní látky, jako pelíšek. Tedy žádná geotextilie. Stále zároveň pracujeme na designu a zpracování. Pořád je co vylepšovat. Právě proto se nebojíme poskytnout 5letou záruku, která je u pelíšků značky Petee standardem.

Výroba autosedaček pro psy

Autosedačka pro psa značky Petee je ručně výrobena v ČR. Zajistí bezpečí a pohodlí vašemu mazlíčkovi na cestách. Autosedačka je vhodná zejména pro malá plemena psů, jako například Čivava, Jorkšírský teriér, Jezevčík, Buldoček a další. Je ušita z pevné, voděodolné tkaniny. Uvnitř je matrace s odnímatelným potahem na zip, která je i na zadní straně. Obě matrace lze vyjmout a autosedačku pohodlně vyprat. Přední a boční části jsou vyplněny 100% hypoalergenním dutým vláknem. Autosedačky vyrábíme v několika barevných provedeních. Na videu je barevná varianta DUO Brown.

FIBOO - recyklované hračky, misky i lízací podložky

FIBOO je značka produktů, které jsou vyrobeny zcela nebo z části z recyklovaných PET lahví. Máte tedy možnost získat produkt, který nejen pomáhá z hlediska ekologického, ale zároveň se jedná o produkty nejvyšší kvality. Každý z produktů značky FIBOO je vyroben s ohledem na životní prostředí, bez kompromisů v kvalitě a bezpečnosti. Dovolte nám představit vám některé z našich výrobků :
 • Lízací podložky pro psy
 • Misky z recyklovaných PET lahví
 • Podložky pod misky
 • Zpomalovací misky
 • Dentální hračky pro psy
 • Přetahovadla pro psy
 • Frisbee

Produkty FIBOO :

 • jsou vyrobeny v EU, což zaručuje dodržování nejvyšších výrobních standardů.
 • jsou vyrobeny bez použití BPA, PVC a ftalátů, což je zárukou bezpečnosti vašich zákazníků.
 • jsou extrémně pevné a odolné, což zajišťuje dlouhou životnost a spokojenost zákazníků.
 • jsou dostupné v široké škále barevných variant, které osloví každého majitele psa.

Ochranné kryty na sedadla

Ochrana zadních sedadel

Pro bezpečnou přepravu vašeho mazlíčka se vyplatí investovat do lehkého a pružného potahu na zadní sedadlo. Tato ochranná podložka pro psa ochrání nejen interiér vozidla před chlupy, špínou a vodou. Zabrání také tomu, aby se zvíře dostalo do přední části vozu a spadlo mezi sedadla. Díky poréznímu povrchu účinně zabraňují posunu přepravovaného mazlíčka, díky čemuž je cesta bezpečná a pohodlná.