Jsme výrobci českých pelíšků pro psy

Veškeré produkty značky Petee šijeme přímo u nás. Nejme žádná pásová výroba, která chrlí tisíce kusů denně. To je deviza, kterou naši zákazníci hledají. Nákupem u některého z našich prodejců tak podporujete českou značku.

Pelíšek pro psa je nejen důležitým zázemím pro vašeho pejska. Má být také funkční, kvalitně zpracovaný a designově propracovaný. V dnešní době je těžké vybrat si z velké nabídky pelíšků. Právě proto se chceme odlišovat. Jdeme svou cestou, kde klademe důraz na kvalitní materiály a propracovaný design všech pelíšků pro psy značky Petee. Všechny produkty tak navrhujeme sami. Vybíráme látky, jejich barevné kombinace, výplně. Veškeré materiály, které používáme jsou zdravotně nezávadné, certifikované a jsou původem z EU.

Pelíšky značky Petee nejsou výsledkem rychlé výrobní linky. Každý pelíšek je vyroben pouze pro vás, na zakázku. Každý kus kontrolujeme, švy jsou pevné, několikrát prošité. Látky k výrobě pelíšků používáme pouze certifikované, původem z EU. Pelíšky zároveň plníme 100% hypoalergenním dutým vláknem. Nepoužíváme žádné odřezky nebo zbytky. Dno pelíšku je standardně vyrobeno ze stejně kvalitní látky, jako pelíšek. Tedy žádná geotextilie. Stále zároveň pracujeme na designu a zpracování. Pořád je co vylepšovat. Právě proto se nebojíme poskytnout 5letou záruku, která je u pelíšků značky Petee standardem.

Produkty přímo od dovozce z Itálie a USA

Stále hledáme nové produkty, které jsou dostatečně kvalitní a zaslouží si pozornost českých a slovenských pejskařů. Z tohoto dovůdo jsme výhradním dovozcem do ČR a SK značek Dolci Impronte, Nina Venezia a Eye Envy.

Italské parfémy pro psy

Opravdu se nejedná o vtip. Přímo ze slunné Itálie, z krásných Benátek dovážíme značku parfémů a kosmetiky Nina Venezia, která je známá téměř po celé Evropě. Parfémy krásně voní a přitom nijak neohrožují vaše čtyřnohé kamarády.

Výhradní dovozce značky Dolci Impronte®

Produkty italské značky Dolci Impronte®, kterou v České republice a na Slovensku zastupujeme, jsou ručně vyráběny v malé dílně, kterou provozují mimořádně talentovaní italští cukráři, kteří každému pamlsku dají nádechem kvality, tradiční italské receptury a řemesla.

Dnes nabízejí téměř 200 různých produktů, které jsou všechny "ručně" jeden po druhém vyráběny cukráři a dekoratéry. Aby byla zajištěna čerstvost a řemeslné zpracování, vždy jsou tyto produkty vyráběny čerstvé, následně jsou přivezeny do našeho skladu v České republice a distribuovány našim prodejcům.
Dolci Impronte® potěší chuťové buňky vašich psích a kočičích přátel typickými specialitami, kde se italská dobrota a tradice dokonale snoubí.

Receptury vyrobené s pomocí veterinární nutriční specialistky, jsou bez cukru a z kvalitních surovin, maximálně na km0. Řemeslné zpracování a smysl pro detail jsou základními prvky Dolci Impronte®, které vytváří řemeslné dezerty také pro svátky a zvláštní příležitosti: čokoládová vajíčka, velikonoční holubice, panettone, pandoro atd. vše pro naše přátele psy a kočky.

Během několika let se Dolci Impronte® proslavil po celé Itálii a ve 14 zemích díky kvalitě a pravosti svých produktů. Pokud máte prodejnu nebo eshop a chcete distribuovat naše produkty, kontaktujte nás
.

100% sušené maso přímo od výrobce

Přírodní pamlsky v EKO balení, výcvikové pamlsky i sušená masa. To jsou produkty značky BULT, kterou na českém a slovenském trhu zastupjeme. Veškeré produkty jsou dostupné v mnoha příchutích.